Monitoring

Chroń swój dom i biznes

Monitoring szyty na miarę

Dla nas najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo

Instalacja kompletnego systemu monitoringu od 1999 zł

(4 kanałowy rejestrator FULL HD, 2x kamera HD, zdalny podgląd obrazu z twojego smartfona i komputera, profesjonalna instalacja wykonana przez licencjonowanych techników )

Bijemy KAŻDĄ wycenę konkurencji o 10%

Instalujemy kamery nawet do 12 Megapikseli - 20 krotnie lepszy obraz

Zadzwoń dzisiaj a wykonamy u Ciebie bezpłatną wycenę systemu

Sprawdź nasze kamery LIVE!

Dostarczamy produkty i usługi od ponad 10 lat

W jaki sposób zacząć przygodę z systemem monitorowania, jeśli dotychczas był to dla nas temat bardzo odległy?

Przede wszystkim należy skontaktować się z nami w celu umówienia Państwa na spotkanie z naszym technikiem. To pozwoli nam określić indywidualne potrzeby, pozwoli nam również dobrać odpowiedni sprzęt oraz doprecyzować temat tak, aby byli Państwo zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług.

Ryzyko kradzieży ?

Temat kradzieży jest, niestety, wciąż aktualny nie tylko w temacie handlu, prowadzenia sklepów, stacji benzynowych czy innego typu biznesu, w którym łatwo zaobserwować bytowanie złodziei, ale problem też pojawia się również w życiu prywatnym wielu z nas, kiedy zostajemy okradzeni z dóbr materialnych znajdujących się w naszym domu, czy też mieszkaniu. Jest to problem, który prawdopodobnie dotknął większości z nas. O ile dawniej na system monitoringu mogli pozwolić sobie jedynie najmajętniejsi, dzisiaj dzięki dostępowi do wielu produktów i firm jesteśmy w stanie przygotować ofertę na każdą kieszeń.

Bezpieczeństwo

W czasach, kiedy bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa nie może zabraknąć możliwości, których wykorzystanie w codziennym życiu pozwoli nam na osiągnięcie tego stanu rzeczy. Powierzając przygotowanie instalacji monitorującej okolicę profesjonalnej firmie, możemy być pewni, że poziom wiedzy oraz najnowocześniejsze rozwiązania pozwolą nam cieszyć się możliwością podglądu przez długie lata.

Jakość i cena

Jednak nie zawsze warto wybierać najtańsze rozwiązania. Mając do czynienia na co dzień z produktami wykorzystywanymi do monitoringu, obserwujemy zależność pomiędzy ceną, a jakością. Tańszy nie zawsze jednak znaczy gorszy, natomiast można wyliczyć wiele różnić pomiędzy tanimi, dostępnymi często w supermarketach kamerach, których producent obiecuje łatwy montaż i szybki dostęp do podglądu, co niestety nierzadko mija się z rzeczywistością. Podłączenie monitoringu do sieci wymaga doświadczenia oraz przede wszystkim wiedzy, która pozwoli na zastosowanie najlepszych rozwiązań za najniższą cenę.

Wykwalifikowani instalatorzy

Tylko rzetelne umiejętności wykwalifikowanych w branży techników pozwolą nam na posiadanie wysokiej jakości instalacji monitorującej. Stale podnoszone umiejetności naszych instalatorów pozwalają nam na instalację nowinek technicznych. Nasi klienci zyskują nowoczesne i wygodne rozwiązania.

Lepsza kontrola i nadzór

Zważając również na dużą zaletę monitoringu, zaleca się zastosowanie tej technologii w branży handlowej, szczególnie w bezpośrednim kontakcie z klientem. Każdy przedsiębiorca z pewnością niejednokrotnie spotkał się z problemem braków towarowych lub brakiem gotówki w kasie. Aby szybko dojść do odpowiedzi na pytanie co jest powodem braku wystarczy przejrzeć zarejestrowane nagrania z kamer.

Zdalny dostęp

Jest to bardzo dobre rozwiązanie w momencie, kiedy nie możemy osobiście uczestniczyć w codziennym życiu naszego sklepu, czy innego miejsca, gdzie zatrudniamy pracowników i przyjmujemy klientów bezpośrednich. System kamer sprawdza się doskonale również w biurze obsługi klienta, kawiarniach, kioskach. Daje poczucie bezpieczeństwa pracownikom, ale przede wszystkim jest doskonałym rozwiązaniem dla właściciela, który nie może przebywać w danym miejscu każdego dnia. Łatwy dostęp do archiwum nagrań to ogromna zaleta monitoringu.

Masz już monitoring ?

W większości przypadków montujemy całkiem nowe systemy. Zdarza się też tak, że nasi klienci mają potrzebę rozbudowy lub modernizacji istniejących systemów. Obsługujemy systemy monitoringu analogowego, AHD, IP, HD-CVI, HD-SDI i wiele innych. Modernizacja lub rozbudowa gotowych systemów daje klientowi lepszą jakość obrazu, optymalizację przestrzeni dyskowej (dłuższe czasy nagrań bez wymiany dysków w rejestratorach), możliwość zdalnego podglądu (komputer/smartfon).

Zobacz również:

Światłowodowy internet przewodowy
Internet dla firm
Jakość powietrza w Cieszynie - czujnik smogu
AVG Internet Secutiry - gwarancja Twojego bezpieczeństwa w sieci

CIESZYŃSKA
MULTIMEDIALNA SIEĆ
ŚWIATŁOWODOWA

Telefon: 33 85 22 322, 507 575 405

E-mail: biuro@euro.net.pl

EURO.NET.PL Sp. z o.o.
ul.Z.Kossak-Szatkowskiej 6, 43-400 Cieszyn